aktualne

Víte, jaké komody patří aktuálně k těm nejoblíbenějším? Jejich barvy okouzlí i vás

Kdo z nás by si nepřál mít vybavenou domácnost nábytkem, který je moderní, má krásný vzhled, potěší svou kvalitou a ještě k tomu i skvělou cenou. Tohle vše splňují různé komody, které můžete koupit v e-shopu Signal nábytek, který najdete na webových stránkách signal-nabytek.cz.

Pro ty, co milují bílý nábytek

Trendem v posledních letech se stal bílý nábytek. Díky němu jsou místnosti krásně prosvětlené, působí lehkým dojmem, místnost zachovává pocitově vzdušnou, čistou, volnou. Jestliže máte malé prostory, je pro ně bílý nábytek ideální. A právě vám by se mohly líbit bílé komody, které v mnoha provedeních na signal-nabytek.cz najdete. Volit můžete z různě vysokých komod, které mají zásuvky uloženy nad sebou v jednom sloupci, ale také komody širší, které mají dva šuplíky vedle sebe např. v počtu čtyřech nad sebou. Elegantní bílá se skvěle kombinuje s každou barvou koberce, výmalby, sedací soupravy i dalším vybavením. 

Přírodní a decentní barva dubu sonoma

Máte-li rádi dřevo a přírodní tóny, neměli byste v obchodě minout komody dub sonoma. V prodeji jsou buď celé v jedné barvě dubu sonoma, nebo v kombinaci barev dub sonoma a bílé. Komody mohou být šuplíkové, ale také s klasickými skříňkami uzavřenými dvířky i policemi otevřenými, do nichž můžete uložit knížky, vystavit suvenýry z cest, umístit vázičky, hrnky nebo dětem oblíbené plyšáčky a podobně.

Tmavá komoda? Co třeba úprava wenge nebo černá?

Přece jen je mezi námi i spousta těch, kteří chtějí komody v tmavé povrchové úpravě. I tady je z čeho vybírat. Velmi hezky vypadají komody wenge, které mají barvu kakaových bobů. Krásná tmavá hnědá barva vynikne v kombinaci s bílou výmalbou, ale hodí se i ke žluté, smetanové, béžové nebo třeba oranžové. Elegantní a velmi zajímavé jsou pak komody černé, které se hodí do obývacího pokoje, pracovny i ložnice. Pokud hledáte komodu do dětského pokoje, zvolte přímo dětské komody, které na signal-nabytek.cz také najdete.

Komody jsou velmi praktické a budou vám sloužit k plné spokojenosti.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram