aktualne

Využijte nabídku měřících přístrojů za zvýhodněné ceny

Mezi dominantní dodavatele měřících přístrojů s nejširším sortimentem na českém a slovenském trhu patří internetový obchod micronix.cz. Měřicí přístroje, které v jejich nabídce naleznete, jsou děleny do tří hlavních skupin: přístroje pro měření elektrických veličin, přístroje pro revizní techniky a přístroje pro měření neelektrických veličin. Nabízí produkty renomovaných a léty prověřených značek, některé dokonce s 20% slevou.

Přístroje pro měření elektrických veličin

První skupinou, jejíž nabídka je vám k dispozici, jsou přístroje pro měření elektrických veličin. Jejich uplatnění je v oblasti zkušební a strojírenské techniky, pro techniky automatizovaného pracoviště či pro programátory. Nejčastěji vyhledávaný je osciloskop, díky kterému je možné změřit elektrické signály, které se podílejí na stabilitě celého systému a také na měření jeho odchylek, multimetr pro možnost měření elektrického odporu, proudu a dalších veličin, wattmetr a také analyzátor sítě, které umí prověřit kvalitu dodávané elektřiny ze sítě, případné nedodržení úrovně napětí či podíl dodávky jalové elektřiny a tím ztrátu výkonu a příslušné náklady. Pokročilé funkce některých z nich dokáží vyhodnocovat spotřebu přímo v korunách. Analyzátor sítě je možné pořídit samostatně, ale také součástí wattmetru.

Přístroje pro revizní techniky

Druhou skupinou, jejíž produkty uspokojí poptávku po měřičích izolací, měřičích uzemnění a sdružených testerech rozvodů nízkého napětí včetně sdružených testerů pro spotřebiče a nářadí, jsou přístroje pro revizní techniky.

Přístroje pro měření neelektrických veličin

Poslední, neméně důležitou skupinou měřících přístrojů, je skupina zaměřena na přístroje měření neelektrických veličin, jako jsou dálkoměr, otáčkoměr, siloměr, tlakoměr, měřič vibrací, anemometr, teploměr, vlhkoměr, luxmetr, pH metr, měřič CO a CO2 a především termokamera se schopností pořízení termogramu (infračerveného snímku).

Jak nakupovat a uplatnit slevu 20 %

Máte-li doba starý, klidně i nefunkční měřící přístroj, zašlete nám jej do Prahy na adresu MICRONIX, spol. s.r.o. a k přístroji přidejte vyplněný objednávkový formulář, do kterého vepište potřebné údaje (název produktu, počet, atp.). Balíček zabalte, a navíc jej opatřete dobře viditelným štítkem s nápisem „AKCE ŠROTOVNÉ“. Až vaši objednávku vyřídíme, budeme vás informovat o jejím doručení.

Slevu je možné uplatnit na produkty značek KPS, C-Logic a Lutron. Vybírejte na e-shopu micronix.cz.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram