aktualne

TIP letošní sezóny – kamenné obklady, které zvládnete aplikovat sami

Určitě to znáte, rádi byste si nechali obložit kuchyňskou linku nebo vestavěný krb ve své obývacím pokoji. Pak nastává to legendární „ALE“!

Musíte si na to pozvat specialistu, ten u vás udělá velký nepořádek, a plus vás to bude stát mnohem více peněz, energie a času. Proto ALFIstick® přichází s jedinečným řešením! Vše si můžete udělat sami. Jak? Je to opravdu jednoduché.

Aplikace samolepících kamenných obkladů

Aplikaci zvládne opravdu každý. Nemusíte na to mít speciální nářadí ani přístroje, bohatě vám postačí klasické nůžky na plech či nožík, abyste si pláty mohli uříznout podle toho, jak právě potřebujete. Obklady ALFIstick® mají takzvanou samolepicí technologii, takže po naříznutí jen stačí sejmout ochrannou fólii a kamennou dlaždici přitisknout na předem upravený povrch. Oproti běžnému obkladu je výrazně lehčí, a tak jej můžete nalepit na omítnutou stěnu, sádrokarton, umakart, OSB desky a výborně drží i na keramickém obkladu.

apliácia samolepících obkladů
Zdroj: ALFIstyle
Z čeho jsou obklady vyrobeny?

3D samolepící kamenné obklady ALFIstick® jsou tvořeny z několika vrstev. První je dýha z přírodního kamene, na výběr máte z několika možností, následuje epoxidová pryskyřice, laminát a pak je už samotná samolepicí fólie, díky které je aplikace opravdu jednoduchá.

Samolepicí kamenné obklady
Zdroj: ALFIstyle
Kde všude můžete obklady použít?

Obklady jsou z tenké vrstvy z břidlice, kvarcitu, mramoru nebo pískovce. Hodí se tedy jako do předsíně, kuchyně, obývacího pokoje, tak i do koupelny. V místech se zvýšenou vlhkostí se doporučuje obklad ještě i impregnovat. Díky velkému teplotnímu rozsahu použití, od -40 ° C do + 120 ° C tak pro ně najdete využití prakticky všude.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram