aktualne

Zdění s inteligentní maltou HELUZ SIDI je rychlejší

K dosavadním klasickým metodám zdění (tenkovrstvé malty / lepidla, PUR pěna nebo cementové malty) nyní přibyla speciální systémová malta pro tenkou spáru HELUZ SIDI, určená pro zdění vnitřních i vnějších nosných stěn z broušených cihel HELUZ. Malta HELUZ SIDI se nanáší rychle a úsporně pomocí válečku, jako při malování, na stavbě nepotřebujete vodu, elektřinu ani drahé pomůcky.

4

Malta HELUZ SIDI je vhodná na výstavbu pasivních a nízkoenergetických domů z cihel HELUZ FAMILY.

„HELUZ SIDI je předem připravena silikon-disperzní malta pro tenkovrstvé zdění. Můžeme si ji představit jako hustší barvu na malování. Je to z výroby namíchaná směs, nic se do ní už na stavbě nepřidává, takže odpadá riziko jejího znehodnocení neodbornou úpravou, jako je přidání nesprávného množství vody do sypké cementové malty. Stačí otevřít kbelík s maltou HELUZ SIDI, ponořit do ní systémový váleček a můžeme nanášet maltu na cihly a zdít, „popisuje jednoduchost zdění s novinkou HELUZ SIDI Ing. Pavel Heinrich, produktový manažer společnosti HELUZ.

HELUZ SIDI postup zdění
Zdroj: Heluz
Nová technologie zdění stavbu zásadně zjednodušuje a uponáhľa ji řádově ve dnech až týdnech – nejen samotnou inteligentní aplikací bez nutnosti zednické lžíce či nanášecích válců, ale i tím, že plnohodnotné zpevnění spoje nastává do 7 dní. To je 4 × kratší čas než při běžně používaných maltách. Kromě času šetří malta HELUZ SIDI i náklady, protože při nákupu cihel HELUZ FAMILY a HELUZ FAMILY 2in1 ji zákazník dostává v ceně zdiva.


Některé stavebniny nabízejí drahé materiály, někdy je vhodní udělat vetší objendávku online a ušetřit při nákupu stavebního materiálu.


Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram