aktualne

Poznejte nové řešení pro teplo a teplou vodu

Více inovativních funkcí a větší komfort u vás doma. Pokud se rozhodnete pro nejmodernější kondenzační kotel, bude pracovat efektivně a (ve srovnání s tím starým) ušetří během provozu téměř třetinu plynu.

3

Pro byty, vícegenerační domy, dvojdomy či dvě bytové jednotky najednou existuje praktické řešení. Jde o závěsný kondenzační kotel Tiger Condens (20 kW nebo 30 kW, A + / A) značky Protherm. V chladnějších měsících roku zajistí vytápění a (díky dvěma zabudovaným 21 l zásobníkem teplé vody) i komfort v kuchyni i koupelně. Umožňuje současný odběr teplé vody z více míst domácnosti, bez problémů či výkyvů její teploty.

Kondenzační kotel žena
Zdroj: Protherm
Dokáže konkurovat i zařízením se samostatným velkým zásobníkem. Kotel dosahuje vyšší úsporu i nižší emise tím, že své spalování automaticky přizpůsobuje aktuálnímu složení plynu. Zároveň se učí, řídí se podle zvyků konkrétní domácnosti. Pamatuje si například, kdy a kolik horké vody se minulo. Má nový dotykový displej a může spolupracovat s tepelným čerpadlem i solární sestavou.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram