aktualne

Kamna pro vaši chatu

Krbová kamna v moderním hávu s funkcemi, které oceníte pro jejich bezpečnost.

3

Schiedel má v nabídce krbová kamna SIRIUS. Pro zajištění tepelné pohody, světla a tepla za každých okolností. Krbová kamna i pod komínem Schiedel SIRIUS, jsou určeny nejen pro moderní těsnou výstavbu, ale samozřejmě i jako nový zdroj tepla do starší výstavby, například pro vaši chatu, chatku.

Výhodou krbových kamen SIRIUS je, že jejich víte napojit pohodlně na přívod vzduchu z exteriéru.
Tedy i v takovém malém prostoru jako má vaše chatka nedojde k spotřebování vzduchu na hoření v kamnech. Vzduch je možné přivádět přímo komínem, při využití například komína Schiedel Permeter Smooth Air nebo se dá na přívod vzduchu využít šachta komínového systému Schiedel STABIL nebo UNI Advanced.

Krbová kamna popis fungování
Zdroj: Schiedel
Napojení přívodu vzduchu v krbových kamnech Schiedel SIRIUS je možné v jejich spodní části, tedy přes podlahu, nebo ze zadní části kamen nebo na vrchní části, pokud zvolíte na odvod spalin komín nad kamny. Krbová kamna Schiedel SIRIUS mají ideální výkon, komín smontujete nad kamny snadno, rychle. K dispozici jsou prvky, které zajistí bezpečný přechod komína i přes hořlavé materiály, strop i střechu.

K dispozici jsou 3 typy. 3 základní vzhledy.

krbová kamna
Zdroj: Schiedel
Abyste si uměli představit jak by to mohlo vypadat u vás doma v obývacím pokoji, připravil pro vás Schiedel inspirátor. Přímo v prohlížeči si víte vytvořit, zabudovat kamna SIRIUS pod komínem, do interiéru podle svých představ. Výsledek, své návrhy, řešení můžete přímo ze stránky poslat mailem, nebo vytvořit obrázek a stáhnout si ho k sobě do počítače.


Díky drahému plynu a elektřině je větší poptávka po kamnech do domu, aby se ušetřilo za topení.


Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram